Укрфорум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Укрфорум

Украинский форум
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Виклик медсестри додому в Києві

Перейти вниз 
АвторСообщение
Любовь

Любовь


Сообщения : 16
Дата регистрации : 2024-03-03

Виклик медсестри додому в Києві  Empty
СообщениеТема: Виклик медсестри додому в Києві    Виклик медсестри додому в Києві  EmptyВт Май 28, 2024 8:41 pm

Хочу поділитися своїм позитивним досвідом звернення у медичний заклад "Благомир Медичний Сервіс" у Києві. Моя мама потребувала регулярних медичних процедур вдома, і ми вирішили скористатися послугами цієї компанії, бо сама я не вмію робити такі маніпуляції, а ходити кожен раз до лікарні мамі важко. Щоб викликати медсестру чи доглядальницю https://medsestra.kiev.ua/uk/ потрібно залишити свій номер телефону на цьому сайті і вам перетелефонують. Персонал надзвичайно уважний і відповідальний, що дуже важливо, коли йдеться про здоров'я близьких. Особливо зручно, що можна викликати медсестру чи доглядальницю в будь-який час доби. Медсестра приїжджала вчасно, проводила всі необхідні маніпуляції з дотриманням медичних протоколів і санітарних норм. В нас залишилися тільки позитивні враження від сервісу і я сміливо можу рекомендувати послугу усім, хто потребує якісного медичного обслуговування вдома.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Виклик медсестри додому в Києві
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Евакуатор у Києві
» Дитячий хірург в Києві
» сервісний центр в Києві
» Ремонт турбіни в Києві
» Яку обрати доставку суші в Києві?

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Укрфорум :: Здоровый - форум-
Перейти: