Укрфорум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Укрфорум

Украинский форум
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Страхування автомобіля

Перейти вниз 
Участников: 3
АвторСообщение
Alina

Alina


Сообщения : 123
Дата регистрации : 2021-10-23

Страхування автомобіля  Empty
СообщениеТема: Страхування автомобіля    Страхування автомобіля  EmptyСр Авг 14, 2024 11:49 am

Хочу застрахувати автомобіль, але я зовсім не розбираюсь, яку страховку краще обрати. Могли б ви мені допомогти розібратися?
Вернуться к началу Перейти вниз
Маруна

Маруна


Сообщения : 96
Дата регистрации : 2022-07-28
Возраст : 38

Страхування автомобіля  Empty
СообщениеТема: Re: Страхування автомобіля    Страхування автомобіля  EmptyСр Авг 14, 2024 5:26 pm

Також не знаю. Мені ці всі процедури чоловік проходить. Ніколи не цікавлюсь навіть.
Вернуться к началу Перейти вниз
Serova

Serova


Сообщения : 20
Дата регистрации : 2022-12-06

Страхування автомобіля  Empty
СообщениеТема: Re: Страхування автомобіля    Страхування автомобіля  EmptyПт Авг 16, 2024 10:26 am

Це дуже добре, що є кому допомогти, а я самостійно все у своєму житті вирішую, але не без участі страхового експерта. На сайті «ТАС» дуже добре консультують та тут завжди більш детально розкажуть та порадять, яку страховку обрати. Для цього врахують всі нюанси та побажання клієнта.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Страхування автомобіля
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Страхування автівки
» Що краще вібро чи шумоізоляція автомобіля?

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Укрфорум :: Вело, мото, авто - форум-
Перейти: