Укрфорум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Укрфорум

Украинский форум
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Що робити проти грипу чи герпесу

Перейти вниз 
Участников: 4
АвторСообщение
safoka2609




Сообщения : 3
Дата регистрации : 2023-05-23

Що робити проти грипу чи герпесу Empty
СообщениеТема: Що робити проти грипу чи герпесу   Що робити проти грипу чи герпесу EmptyПт Июн 28, 2024 1:14 pm

Привіт усім! У мене є питання, яке мене дуже турбує. Нещодавно я почув багато інформації про різні віруси, які можуть викликати серйозні захворювання. Наприклад, грип, герпес та навіть коронавірус. Мені цікаво, як можна захиститися від цих вірусів? Які існують методи профілактики? Чи є якісь ефективні засоби або практики, які допомагають зміцнити імунну систему та знизити ризик зараження? Які ваші поради та досвід у цій сфері? Буду вдячний за будь-яку інформацію та рекомендації.
Вернуться к началу Перейти вниз
dimonk




Сообщения : 28
Дата регистрации : 2022-09-05

Що робити проти грипу чи герпесу Empty
СообщениеТема: Re: Що робити проти грипу чи герпесу   Що робити проти грипу чи герпесу EmptyПт Июн 28, 2024 1:16 pm

Кілька років тому я часто хворів на грип, і це було дуже виснажливо. Тоді я почав більше цікавитися питаннями здоров'я та профілактики захворювань. Перше, що я зробив, це почав регулярно мити руки та використовувати антисептики. Крім того, я став звертати більше уваги на свій раціон: додав більше фруктів, овочів та продуктів, багатих на вітаміни.
Вернуться к началу Перейти вниз
JeckShepard




Сообщения : 34
Дата регистрации : 2021-10-26

Що робити проти грипу чи герпесу Empty
СообщениеТема: Re: Що робити проти грипу чи герпесу   Що робити проти грипу чи герпесу EmptyПт Июн 28, 2024 1:19 pm

Мій досвід схожий, але я хотів би додати ще кілька важливих моментів. По-перше, я намагаюся уникати місць з великим скупченням людей, особливо під час сезонних епідемій. По-друге, я завжди стежу за тим, щоб вдома було чисто і провітрено, адже свіже повітря і чистота допомагають зменшити ризик зараження. По-третє, дуже важливо вчасно звертатися до лікаря при перших симптомах захворювання, адже своєчасне лікування може запобігти ускладненням. І, нарешті, я завжди отримую сезонну вакцинацію проти грипу – це надійний спосіб захистити себе від важких форм захворювання.
Вернуться к началу Перейти вниз
Vasil

Vasil


Сообщения : 22
Дата регистрации : 2022-12-08

Що робити проти грипу чи герпесу Empty
СообщениеТема: Re: Що робити проти грипу чи герпесу   Що робити проти грипу чи герпесу EmptyПт Июн 28, 2024 1:36 pm

Добрий день. Грип, застуда, герпес - це все віруси. Антибіотики, до речі, проти вірусних захворювань не діють. Тому єдиний засіб - це симптоматична терапія та противірусні препарати для дітей у Дніпрі   https://receptika.ua/ua/protivovirusnye-preparaty-dlya-detey/dnepr
У мене малий нещодавно хворів. Так ми йому теж давали противірусний препарат для дітей у Дніпрі. Вже через три дні бігав по вулиці.
Так ще не давайте своїм дітям антибіотиками, а лікуйте правильними противірусними препаратами.

Що робити проти грипу чи герпесу Small_altabor-tabletki-20mg-20
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Що робити проти грипу чи герпесу
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Як робити якісні знімки на смартфоні?
» Усик проти Ф'юрі: Легендарна битва двох поколінь
» Усик проти Фюрі: Зіткнення Двох Чемпіонів
» Усик проти Фюрі: Розбір Коефіцієнтів та Перспективи Бою

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Укрфорум :: Здоровый - форум-
Перейти: