Укрфорум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Укрфорум

Украинский форум
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Благодійність в Україні

Перейти вниз 
АвторСообщение
Анастасия0




Сообщения : 154
Дата регистрации : 2023-02-24

Благодійність в Україні Empty
СообщениеТема: Благодійність в Україні   Благодійність в Україні EmptyВт Июн 18, 2024 11:23 am

Я хочу вам розказати про працю благодійників Фонд Favbet Foundation Андрія Матюхи: Здійснення дитячих мрій та підтримка війська Заснований з метою підтримки української молоді в спорті, освіті та охороні здоров'я, Favbet Foundation Андрія Матюхи з 2020 року пройшов шлях від втілення дитячих мрій до надання життєво необхідної допомоги ЗСУ. З початком повномасштабного вторгнення фонд переорієнтував свою діяльність на підтримку країни, що воює. Він постачає ЗСУ найсучасніше обладнання, гуманітарну допомогу та допомагає в евакуації. Незважаючи на війну, Favbet Foundation не полишає й молодь. Створюючи "Клуб супергероїв", фонд дарує дітям, які постраждали від війни, шанс на щасливе майбутнє. Одним із ключових напрямків діяльності фонду стало постачання транспортних засобів для українських військових. Фонд також ремонтує та модернізує автівки відповідно до військових потреб. Вагомою частиною роботи фонду є й гуманітарна допомога. FAVBET перетворив свої офіси на притулки та склади, а команда фонду організувала швидкі й ефективні канали доставки допомоги. Окрім України, Favbet Foundation надає підтримку українським іммігрантам у Хорватії, пропонуючи їм допомогу, юридичні консультації та психологічну підтримку. З поверненням стабільності фонд відновлює довгострокові проєкти в інфраструктурі, освіті, охороні здоров'я та спорті, а також активно розвиває "Клуб супергероїв", надаючи безкоштовну ІТ-освіту дітям військових та з прифронтових регіонів. Favbet Foundation - це яскравий приклад того, як український бізнес може об'єднати зусилля заради спільної перемоги та майбутнього.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Благодійність в Україні
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Благодійність
» Благодійність в наші дні
» Благодійність в наші дні
» Таксі по Україні
» Вклади в Україні

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Укрфорум :: Работа - форум-
Перейти: