Укрфорум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Укрфорум

Украинский форум
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 привітання з днем народження

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
Сирена




Сообщения : 132
Дата регистрации : 2021-11-12

привітання з днем народження Empty
СообщениеТема: привітання з днем народження   привітання з днем народження EmptyВс Июн 02, 2024 8:14 pm

Привіт, форумчани! Підкажіть, будь ласка, де можна знайти гарні привітання з днем народження для різних людей? Хочу підготувати кілька універсальних варіантів для друзів та рідних. Буду вдячний за будь-які рекомендації.
Вернуться к началу Перейти вниз
Карим




Сообщения : 134
Дата регистрации : 2021-11-12

привітання з днем народження Empty
СообщениеТема: Re: привітання з днем народження   привітання з днем народження EmptyВс Июн 02, 2024 8:51 pm

Привіт, друзі! Хочу поділитися своїм досвідом користування сайтом, на якому знайшов привітання з днем народження https://forkids.org.ua/lystivky/100-pryvitan-z-dnem-narodzhennya/ Шукав привітання з днем народження для мами і був вражений різноманіттям ідей. Там є як текстові привітання, так і вірші. Завдяки цьому сайту зміг знайти ідеальне привітання, яке дуже сподобалося мамі. Рекомендую!
Вернуться к началу Перейти вниз
 
привітання з днем народження
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Подарунок на день народження.

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Укрфорум :: Отдыхающий - форум-
Перейти: