Укрфорум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Укрфорум

Украинский форум
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Модульні будинки

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
Сирена




Сообщения : 100
Дата регистрации : 2021-11-12

Модульні будинки Empty
СообщениеТема: Модульні будинки   Модульні будинки EmptyВс Апр 28, 2024 12:03 pm

Привіт всім! Нещодавно почав цікавитись модульними будинками як альтернативою традиційному будівництву. Чи може хтось порекомендувати літературу чи сайти, де детально описується процес проектування та будівництва модульних будинків? Дуже хочеться дізнатися про технічні аспекти, вибір матеріалів та особливості експлуатації таких будівель.
Вернуться к началу Перейти вниз
Карим




Сообщения : 98
Дата регистрации : 2021-11-12

Модульні будинки Empty
СообщениеТема: Re: Модульні будинки   Модульні будинки EmptyВс Апр 28, 2024 12:59 pm

Всім привіт! Хочу розказати про свій досвід з компанією "Карпати Буд Каркас" https://karpatybud.com.ua/modulni-budynky/ На їх сайті я знайшов усю необхідну інформацію для замовлення модульного будинку. Всі етапи від планування до здачі будинку були виконані професійно та вчасно. Мій дім повністю відповідає моїм очікуванням, задоволений, що довірив цю роботу саме їм, і вам раджу звертатися до них.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Модульні будинки
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Укрфорум :: Мастеровой - форум-
Перейти: