Укрфорум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Укрфорум

Украинский форум
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Як обрати житло?

Перейти вниз 
Участников: 4
АвторСообщение
Xristina

Xristina


Сообщения : 13
Дата регистрации : 2021-12-25

Як обрати житло? Empty
СообщениеТема: Як обрати житло?   Як обрати житло? EmptyПн Мар 11, 2024 6:33 pm

Підкажіть з чого почати пошук квартири в Києві? Я маю гроші, і хочу собі квартиру де і як шукати? Щоб був затишний район, і квартира зручна і простора.
Вернуться к началу Перейти вниз
Rоман




Сообщения : 9
Дата регистрации : 2024-02-27

Як обрати житло? Empty
СообщениеТема: Re: Як обрати житло?   Як обрати житло? EmptyПн Мар 11, 2024 6:54 pm

Xristina пишет:
Підкажіть з чого почати пошук квартири в Києві? Я маю гроші, і хочу собі квартиру де і як шукати? Щоб був затишний район, і квартира зручна і простора.

Оскільки Київ це доволі велике місто, і повірте дуже зручно жити десь не дуже далеко від роботи, де поруч є інфраструктура, школа для дітей, магазин хоч якийсь, ти не витрачаєш по пів дня на дорогу. Тому вибір району. Далі сам будинок. Що це має бути, дорогі апартаменти, чи якась маленька квартирка в строму будиночку. Далі ціна. Від себе можу порадити подивитися ЖК «Оптимісто» це зручний, сучасний комплекс неподалік метро. Там вам точно сподобається.
Вернуться к началу Перейти вниз
МОМО




Сообщения : 58
Дата регистрации : 2021-10-25

Як обрати житло? Empty
СообщениеТема: Re: Як обрати житло?   Як обрати житло? EmptyВт Апр 23, 2024 7:59 pm

В кожного свої вимоги до житла. Є люди, яким комфортно жити в квартирі, проте якщо говорити про мене, то я обираю будинок.
Вернуться к началу Перейти вниз
Ale7ksa




Сообщения : 29
Дата регистрации : 2022-01-27

Як обрати житло? Empty
СообщениеТема: Re: Як обрати житло?   Як обрати житло? EmptyЧт Апр 25, 2024 6:59 pm

МОМО пишет:
В кожного свої вимоги до житла. Є люди, яким комфортно жити в квартирі, проте якщо говорити про мене, то я обираю будинок.

Звичайно, кожен обирає той варіант житла, який йому подобається та який йому підходить в плані фінансів. Якщо ви обрали будинок, то мені такий варіант також подобається. Ми з чоловіком два роки назад продали квартиру та почали будувати своє житло. Якраз нещодавно придбати матеріали для покрівлі, а саме металочерепицю https://blagosvit.com.ua/uk/category/metallocherepica-ua/modulna-metalocherepitsya/ та закінчили будівництво. Тепер попереду довгий етап ремонту.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Як обрати житло?
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Як обрати вейп?
» Як обрати психолога?
» Зручні автомагазини (як обрати?)
» Як обрати принтер чеків?
» Які обрати курси для програмістів

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Укрфорум :: Строительный - форум-
Перейти: