Укрфорум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Укрфорум

Украинский форум
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 триммер універсальний Philips

Перейти вниз 
Участников: 3
АвторСообщение
bettyvill




Сообщения : 18
Дата регистрации : 2023-04-26

триммер універсальний Philips Empty
СообщениеТема: триммер універсальний Philips   триммер універсальний Philips EmptyПт Май 19, 2023 6:02 pm

Привіт, хлопці! Сьогодні хочу поділитися своїм враженням про триммер універсальний Philips. Я недавно придбав його і він мене вразив своєю функціональністю та якістю виконання.
Вернуться к началу Перейти вниз
nadiafish




Сообщения : 18
Дата регистрации : 2023-04-26

триммер універсальний Philips Empty
СообщениеТема: Re: триммер універсальний Philips   триммер універсальний Philips EmptyСб Май 20, 2023 2:17 pm

По-перше, мені дуже подобається його універсальність. Триммер универсальний Philips можна використовувати для стрижки волосся, бороди, вус та інших волосистих частин тіла дивiться тут http://www.moyo.ua/nabor_dlya_strizhki_philips_mg5720_15/395360.html . Це зручно, адже в мене раніше були окремі прилади для кожної з цих зон. А ще мені сподобалася його ергономіка. Ручка триммера зручно лежить в руці, а кнопки розташовані так, щоб їх було зручно натискати під час роботи. Це дозволяє контролювати триммер і отримувати бажаний результат без зайвих зусиль.
Вернуться к началу Перейти вниз
momser




Сообщения : 17
Дата регистрации : 2023-05-11

триммер універсальний Philips Empty
СообщениеТема: Re: триммер універсальний Philips   триммер універсальний Philips EmptyСб Май 20, 2023 6:19 pm

Згоден, зовсім не відчувається дискомфорту під час роботи з ним. Ще мені подобається, що триммер має різні довжини стрижки, тому можна налаштувати його під свої індивідуальні потреби. Це особливо зручно для тих, хто любить експериментувати зі своїм зовнішнім виглядом.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
триммер універсальний Philips
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Триммер в подарок для отца
» Philips Series 3000

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Укрфорум :: Отдыхающий - форум-
Перейти: