Укрфорум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Укрфорум

Украинский форум
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Купівля планшета

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
Luter90

Luter90


Сообщения : 93
Дата регистрации : 2021-12-23

Купівля планшета Empty
СообщениеТема: Купівля планшета   Купівля планшета EmptyПт Окт 14, 2022 1:30 am

Привіт всім! Я вже деякий час працюю в інтернеті, і для того, щоб таку роботу було виконувати зручно, потрібний планшет. Порадьте мені хороший планшет, та інтернет-магазин де його можна купити.
Вернуться к началу Перейти вниз
gehaj




Сообщения : 35
Дата регистрации : 2021-10-26

Купівля планшета Empty
СообщениеТема: Re: Купівля планшета   Купівля планшета EmptyПт Окт 14, 2022 1:34 am

Привіт друже! Я також давно працюю віддалено, і спочатку я працював з ноутбука. Потім оскільки часто в поїздках, купив планшет, і тепер можу працювати з будь-якого місця, і це дуже зручно.
Вернуться к началу Перейти вниз
Luter90

Luter90


Сообщения : 93
Дата регистрации : 2021-12-23

Купівля планшета Empty
СообщениеТема: Re: Купівля планшета   Купівля планшета EmptyПт Окт 14, 2022 1:37 am

Привіт! А я вже переглянув не один варіант планшетів, але поки не обрав один. Скажи, будь ласка, який саме планшет ти собі купив, та в якому інтернет-магазині? Так мені думаю буде легше обрати.
Вернуться к началу Перейти вниз
gehaj




Сообщения : 35
Дата регистрации : 2021-10-26

Купівля планшета Empty
СообщениеТема: Re: Купівля планшета   Купівля планшета EmptyПт Окт 14, 2022 1:44 am

Мені в першу чергу потрібний був зручний по діагоналі планшет, та з хорошою пам'яттю. Купив я собі Планшет LENOVO Tab M10 Plus (3rd Gen) 4/128 Wi-Fi Storm Grey + чохол та стилус, в перевіреному інтернет-магазині https://eldorado.ua/uk/tablet-pc/c1039006/ де великий вибір якісної техніки та аксесуарів, по хорошим цінам.

В даному планшеті вбудованої пам'яті 128 Гб, головна камера на 8 Мп. Він чудово підходить як для роботи, так і для навчання. До речі при покупці такого планшета, чохол в подарунок.

Купівля планшета Plan410
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Купівля планшета
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Элементарное вспух аккумулятор планшета oysters ter g
» Ремонт планшета не заряжается asus repair tablet asus is not charging

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Укрфорум :: Техника и гаджеты - форум-
Перейти: