Укрфорум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Укрфорум

Украинский форум
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Як відпочити в Карпатах з користю?

Перейти вниз 
Участников: 3
АвторСообщение
Ольга Моисеева

Ольга Моисеева


Сообщения : 53
Дата регистрации : 2022-06-16
Возраст : 39

Як відпочити в Карпатах з користю?  Empty
СообщениеТема: Як відпочити в Карпатах з користю?    Як відпочити в Карпатах з користю?  EmptyВс Авг 28, 2022 8:37 pm

Дуже хочемо поїхати в Карпати, але не просто валятися у номері. Хочу ходити в гори, збирати гриби, на фестиваль піти. Планів дуже багато.
Вернуться к началу Перейти вниз
Alina

Alina


Сообщения : 123
Дата регистрации : 2021-10-23

Як відпочити в Карпатах з користю?  Empty
СообщениеТема: Re: Як відпочити в Карпатах з користю?    Як відпочити в Карпатах з користю?  EmptyПн Авг 29, 2022 2:29 pm

О, який класний задум. Я тож гриби люблю збирати. І таких грибів, як на Закарпатті ніде більше нема. А ще, з задоволенням, піду рибалити, якщо поїду.
Вернуться к началу Перейти вниз
casperboss




Сообщения : 1
Дата регистрации : 2022-08-31

Як відпочити в Карпатах з користю?  Empty
СообщениеТема: Re: Як відпочити в Карпатах з користю?    Як відпочити в Карпатах з користю?  EmptyСр Авг 31, 2022 5:55 pm

Вітаю, я впевнений що на вашому відпочинку повинен бути гарним інтернет. Запитайте у тих , кого будете бронювати , чи є інтернет Укртелеком. А якщо ви захочете такий собі додому , то спробуйте цей сайт . Завантажуй та надсилай інформацію, працюй в будь-який зручний для тебе час, не економ трафік: його вистачить на все.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Як відпочити в Карпатах з користю?
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Отель в Карпатах
» Отдых в Карпатах

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Укрфорум :: Отдыхающий - форум-
Перейти: